2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Warszawskie
Dodane 25 kwietnia 2024

Prestiżowe biuro rachunkowe zatrudni księgową

Lokalizacja

Poznań, Warszawskie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne zamknięcia ksiąg rachunkowych miesięczne i roczne,

  • weryfikacja ksiąg rachunkowych z całego okresu rozliczeniowego oraz uzgadnianie księgi głównej z księgami pomocniczymi,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, amortyzacji,

  • prowadzenie ewidencji RMK czynnych i biernych,

  • księgowanie zdarzeń w zakresie księgi głównej, uzgadnianie kapitałów, ustalanie różnic kursowych,

  • weryfikacja VAT oraz obsługa czynności kontrolnych,

  • okresowe rozliczanie CIT i sporządzanie deklaracji CIT w zakresie obsługiwanych spółek,

  • kwalifikacja kosztów podatkowych KUP/NKUP,

  • bieżąca obsługa klienta,

Wymagania pracodawcy

Min. 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości (w biurze rachunkowym lub w sektorze SSC/BPO – dział Księgi Głównej)

  • Wiedza z zakresu rachunkowości

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości (mile widziane w biurze rachunkowym)

  • Otwartość na pracę w grupie, życzliwość i chęć wspierania innych

  • Systematyczność i dokładność, orientacja na szczegóły

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

Pracodawca oferuje

  • Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości

  • Możliwość nauczenia się i pracy z nowoczesnymi systemami księgowymi

  • Nowoczesne biuro

  • Możliwość dostosowania miejsca oraz godzin pracy do prywatnych potrzeb

  • wsparcie merytoryczne zespołu

  • Stałą prace i przyjazną atmosferę

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Warszawskie
ID: 912785179