2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Jeżyce
Dodane 22 maja 2024

Prawnik/Student prawa

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kan­ce­la­ria Bętkowska Rajczyk Adwokaci i Radcowie Prawni sp. j.  z sie­dzi­bą w Po­zna­niu (60-833), przy ul. Adama Mickiewicza 5/3, nawiąże współpracę z prawnikiem lub studentem prawa.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności zawodowych na rzecz klientów kancelarii, głównie w sprawach z za­kre­su pra­wa cywilnego, rodzinnego, upadłościowego i restrukturyzacyjnego  oraz  go­spo­dar­cze­go,

  • Wsparcie doradców restrukturyzacyjnych w zakresie prowadzonych postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych,

  • Wprowadzanie danych do Krajowego Rejestru Zadłużonych,

  • Przygotowywanie projektów pism procesowych,

  • Kontakt z Klientami (bezpośredni, telefoniczny, mailowy),

  • Kontakt z instytucjami państwowymi i Sądami

Nasze wymagania

  • Odbywanie studiów prawniczych lub posiadanie wykształcenia prawniczego, przy czym nie wymagamy odbywania aplikacji adwokackiej lub radcowskiej,

  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

  • nastawienie na praktyczne zdobywanie wiedzy prawniczej,

  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne,

  • mile widziana uprzednia praktyka w kancelarii prawnej lub w biurze syndyka,

  • praktyczna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego oraz czynne prawo jazdy kat. B będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • elastyczną formę współpracy- umowa o pracę/ umowa zlecenia / B2B,

  • nabycie praktycznego doświadczenia w stosowaniu różnych dziedzin prawa

  • dalszy rozwój zawodowy w ramach wewnętrznej ścieżki kariery

  • niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach,

  • spotkania integracyjne.

Oso­by za­in­te­re­so­wa­ne ogło­sze­niem pro­szo­ne są o prze­sła­nie swo­je­go CV na ad­res ma­ilo­wy: m.betkowska()br-kancelaria.com wraz z do­pi­skiem „Wy­ra­żam zgo­dę na prze­twa­rza­nie mo­ich da­nych oso­bo­wych za­war­tych w tre­ści ofer­ty w za­kre­sie nie­zbęd­nym do re­ali­za­cji pro­ce­su re­kru­ta­cji”. Jed­no­cze­śnie in­for­mu­je­my, iż skon­tak­tu­je­my się tyl­ko z wy­bra­ny­mi oso­ba­mi.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 902411468