2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

PRAKTYKI ZDALNE w agencji social media (dla studentów)

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Agencja Interaktywna CleverAgency

Strona www: www.cleveragency.pl

Adres firmy: Karpia 21a/25, Poznań

Filia Warszawa: ul. Nowogrodzka 50.

CleverAgency specjalizuje się w obsłudze i promocji social media dla przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów prowadzących działalność w Internecie, stworzyliśmy kompleksową ofertę, która umożliwia produkcję wielu aspektów działalności e-commerce. Firma aktualnie poszukuję kandydatów na stanowisko:

PRAKTYKI ZDALNE w agencji social media (bezpłatne)

Opis stanowiska:

• Tworzenie postów na profile social media (Facebook/Instagram),

• Redagowanie artykułów blogowych,

• Realizacja postów pozycjonujących.

• Wsparcie pracowników działu call center,

• Pozyskiwanie obserwujących na Linkedin.com.

Wymagania:

• Praktyki zdalne dla studentów wydziału o profilu dziennikarskim, filologicznym, filozoficznym, marketingowym, zarządzenie, kognitywistyki, grafiki, itp.

• Znajomość obsługi Canvy,

• Lekkie pióro oraz opanowana ortografia,

• Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

• Samodyscyplina i pilnowanie deadline-ów,

• Dyspozycyjność pod mailem w dowolnych godzinach (praktyki zdalne),

Oferujemy:

• Praktyki bezpłatne w prężnie działającej firmie z branży marketingowej,

• Elastyczny czas praktyk,

• Wsparcie merytoryczne i opiekę przełożonego,

DYPLOM + zaświadczenie dla uczelni.

Aplikacje CV prosimy przesyłać przez formularz OLX. Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Informacja o zaproszeniu na praktyki zostanie wysłana drogą e-mailową.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 726592701