2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Górczyn
Dodane 20 maja 2024

Praktyki / staż w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe Corvus Ratio poszukuje osoby na staż lub praktyki do działu księgowego.

Znajdujemy się na poznańskim Górczynie.

Zasady stażu :

·         czas trwania 3 lub 4 miesiące

·         staż bezpłatny

Zakres obowiązków :

·         weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego Optima

·         pomoc przy archiwizacji dokumentów

Wymagania:

·         umiejętność analitycznego myślenia,

·         sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

·         wysoki poziom kultury osobistej,

·         umiejętność pracy w grupie,

·         mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima,

Oferujemy:

·         przeszkolenie wstępne,

·         możliwość nauki i podnoszenia kwalifikacji,

·         pracę w zgranym zespole,

·         dogodna lokalizację biura