2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Mokotów
Dodane 02 kwietnia 2024

Praktykant w dziale marketingowym - 100% zdalnie

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Poszukiwany/a osoba do działu marketingowego w firmie IT.

Praca od zaraz. REKRUTACJA TRWA DO 26/04

Twoje główne zadania:

  • Planowanie i realizowanie strategii marketingowej na social media (FB, IG, YT, TT),

  • Raportowanie wyników tygodniowych/miesięcznych,

  • Pozyskiwanie ruchu traffic w (działania social paid i organic),

  • Tworzenie postów na social media i montowanie video.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Znasz j.angielski na poziomie min. B2

  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę oraz jesteś terminowy/a i odpowiedzialny/a

  • Znasz narzędzia do montowania i tworzenia video Canva, CapCut

  • Masz doswiadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu social media

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia podczas pracy nad KOMERCYJNYMI projektami

  • Bezpłatne praktyki, elastyczne godziny, 100% zdalne

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) udziałem w naszych praktykach, prześlij swoje CV. Rekrutacja odbywa się poprzez zaproszenie na rozmowę kandydatów, którzy są zainteresowani do rozwoju w ramach naszej firmy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 909103289