2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Śląskie
  6. Rekrutacja - Gliwice
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Dominika Płonka
Dodane 24 kwietnia 2024

praktykant/ka w dziale rekrutacji

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteś osobą energiczną i komunikatywną? Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w branży HR? Dołącz do Randstad i rozwijaj się w międzynarodowej Agencji Pracy nr 1 na świecie.

Obecnie prowadzimy rekrutację na bezpłatne praktyki w naszym dziale rekrutacji pracowników tymczasowych. Okres trwania praktyk to 1-3 miesiące.

oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dziale rekrutacji u naszego kluczowego klienta - lidera branży e-commerce
  • rozwijanie swoich umiejętności zawodowych wśród doświadczonych rekruterów
  • indywidualne dostosowanie planu praktyk
  • pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie wykonywanych obowiązków
  • super atmosferę
  • po zakończeniu praktyk wystawiamy referencje

zadania

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w projekcie rekrutacji masowych (selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych)
  • obsługa wewnętrznych systemów rekrutacyjnych

oczekujemy

  • mile widziane posiadanie statusu studenta
  • motywacji do zdobycia doświadczenia zawodowego
  • sumienności i nastawienia na rzetelne i skrupulatne wykonywanie zadań
  • dobrej znajomości pakietu MS Office

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 912411698