2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Białołęka
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownika ds. wynagrodzeń KADRY i PŁACE

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Przedsiębiorstwo  „WOD-INŻ.” Sp. z o.o. zatrudni:

- PRACOWNIKA DS. WYNAGRODZEŃ w Dziale KADR i PŁAC

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników, - sporządzanie list płac, dokumentów rozliczeniowych z ZUS, - sporządzanie deklaracji PIT, sprawozdań GUS.

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomości przepisów w zakresie prowadzonych zagadnień, - znajomości programu Płatnik, portalu ZUS PUE (możliwość przyuczenia), - rzetelności, sumienności i odpowiedzialności, - mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Symfonia.

Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Miejsce pracy:

Warszawa, ul. Modlińska 270

-Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV

na adres e-mail.kadry(at)wodinz.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo „WOD-INŻ.” Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Modlińska 270. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 904309838