2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik wypożyczalni motorówek / Sternik motorowodny

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wypożyczalnia sprzętu wodnego Odyseja – Odrzańska Turystyka Wodna (www.odyseja-wroclaw.pl) oraz przystań Zwodowani znajdująca się w samym centrum Wrocławia na Wyspie Słodowej, szukają pracowników na sezon od połowy kwietnia do października. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na wrocławskim rynku motorowodnym od 2021 roku. W swojej flocie posiadamy motorówki i katamarany, które nie wymagają uprawnień, motorówki idealne dla doświadczonych motorowodniaków, statek na którym organizujemy imprezy okolicznościowe i rejsy a także łodzie, na których realizujemy rejsy turystyczne. Jeżeli lubisz wodę i ludzi, a słońce i centrum miasta to dla Ciebie dobry klimat może się okazać, że szukamy właśnie Ciebie.

Termin - od połowy/końca Kwietnia do końca października

Zadania:

-Obsługa Klientów wypożyczalni wydawanie i odbieranie czarterowanych łodzi motorowych

-Prowadzenie instruktarzu z zakresu obsługi łodzi i zasad bezpiecznego poruszania się po szlaku wodnym

-Pływanie na rejsy turystyczne z Klientami - Sternik motorowodny

-Dbanie o czystość łodzi motorowych i statku

-Przestrzeganie zasad BHP

Oczekujemy:

-Gotowości do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy

-Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

-Komunikatywności i otwartości

-Umiejętności pracy w zespole

-Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

-Uprawnień sternika motorowodnego - będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

-Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

-Umowę zlecenie lub współpraca w ramach działalności gospodarczej

-Pracę w młodym, dynamicznym i zmotywowanym zespole

-Elastyczny grafik

-Możliwość korzystania ze zniżek pracowniczych na sprzęt wypożyczalni

Jeżeli zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą, zachęcamy do kontakt

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 910499371