2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Górczyn
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik w sklepie Internetowym i hurtowni tkanin

Wynagrodzenie

4 700 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracownik w hurtowni tkanin oraz sklepie internetowym.

Miejsce pracy: Poznań

Lokaiizacja: Okolice pętli Górczyn

Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca w hurtowni tkanin.

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłki

  • Dostawa towarów do hurtowni z magazynów zewnętrznych

  • Kontrola jakościowa i ilościowa stanów magazynowych

  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw

  • Prace magazynowe

  • Dbanie o ład i porządek

  • Obsługa i doradztwo klienta

Wymagania:

  • Prawo Jazdy Kat. B. (obowiązkowo)

  • Komunikatywność

  • Umiejętności interpersonalne wymagane w kontakcie z klientem

  • Pracowitość i zaangażowanie

  • Odpowiedzialność

  • Punktualność

  • Mile widziane zainteresowanie branżą modową, krawiecką i tekstylną

Oferujemy:

  • Uczciwe wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań (premie za zaangażowanie i nadgodziny).

  • Stałe godziny pracy. Pełny etat, od 7 do 15, wolne weekendy.

  • Wynagrodzenie w zależności od stażu pracy 4700-5500 zł brutto.

  • Przeszkolenie w zakresie tekstyliów i sprzedawanego asortymentu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 911051191