2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Komandoria
Dodane 22 maja 2024

PRACOWNIK W SKLEPIE E-COMMERCE (Pakowanie zamówień) - 1/2 etatu

Wynagrodzenie

27,50 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma z branży e-commerce specjalizująca się w sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sportowego poszukuje błyskotliwej i pozytywnej osoby do swojego zespołu!

PRACOWNIK SKLEPU E-COMMERCE (Pakowanie zamówień) - 1/2 etatu

Zakres obowiązków:

  • pakowanie zamówień,

  • obsługa systemu sprzedaży Baselinker,

  • przyjmowanie dostaw,

  • rozpatrywanie zwrotów konsumenckich,

  • kontakt z Klientami i kurierami

Wymagania:

  • status studenta

  • dyspozycyjność w dniach: poniedziałek, czwartek i piątek w godzinach 8-15,

  • zaangażowanie i pozytywna energia,

  • dobra obsługa komputera,

  • zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • pracę 3 dni w tygodniu (pon/czw/pt) (6-8h dziennie) w oparciu o umowę zlecenie,

  • wynagrodzenie godzinowe 28 zł (na rękę),

  • zniżkę na produkty oferowane przez firmę,

  • przyjazną i partnerską atmosferę.

Możliwość zwiększenia godzin w zależności od potrzeb firmy i chęci osoby ubiegającej się o pracę.

Miejsce pracy: Poznań (Śródka)

Dołącz do nas! Jeżeli chciałbyś dołączyć do zespołu to prześlij do nas swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 920178022