2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Pruszcz Gdański
Dodane 16 maja 2024

Pracownik w magazynie części zamiennych

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków

- przyjmowanie części zamiennych w systemie optima,

- dbałość o prawidłowe ulokowanie oraz oznaczenie części zamiennych na magazynie,

- zakładanie nowych rekordów magazynowych zgodnie z przyjętym standardem,

- udział w zaplanowanych inwentaryzacjach,

- współpraca z doradcą serwisowym i mechanikami serwisu

Wymagania

- prawo jazdy kat.B,

- znajomość rynku branży samochodowej i  chłodniczej,

- skrupulatność,

 - umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie oparte na podstawie plus premia,

- niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 918617006