2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Nowy Dwór Mazowiecki
Patrycja
Dodane Dzisiaj o 09:03

Pracownik w magazynie części zamiennych

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

La Lorraine Bakery Group międzynarodowy producent wysokiej jakości produktów piekarniczych w związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik w Magazynie części zamiennych

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie części zamiennych w systemie SAP;

  • Dbałość o prawidłowe ulokowanie oraz oznaczenie części zamiennych w magazynie;

  • Dbałość o zapewnienie jednolitego systemu nazewnictwa;

  • Zakładanie nowych rekordów magazynowych zgodnie z przyjętym standardem;

  • Przyjmowanie depozytów i ujawnień magazynowych;

  • Udział w zaplanowanych inwentaryzacjach, wsparcie w wyjaśnianiu ich różnic;

  • Współpraca z działami wspierającymi.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat.B;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość pakietu Office (Outlook);

  • Skrupulatność.

Mile widziane:

  • Znajomość rynku branży technicznej;

  • Uprawnienia na wózek elektryczny;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 917936886