2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Łódzkie
  6. Pozostałe w HR - Łódź
  7. Pozostałe w HR - Śródmieście
Dodane 23 maja 2024

Pracownik w dziale HR z angielskim 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 500 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

ZADANIA:

  • praca w warunkach stacjonarnych od poniedziałku do piątku 9:00-13:00 godziny

  • główne zadanie to obsługa mediów społecznościowych, korespondencja z kandydatami, również cudzoziemcy, można się wspierać translatorem,

  • wykonywanie czynności bezpośrednio wspierających dział HR,

  • aktualizacja bazy kandydatów i jej archiwizacja,

  • redagowanie nowych ogłoszeń na portale związane z rynkiem pracy,

  • wsparcie administracyjne (edycja i redakcja dokumentów/szablonów, przygotowywanie materiałów, archiwizowanie dokumentów),

  • dbałość o estetykę recepcji i przestrzeni wspólnych

  • wstępna selekcja kandydatów przeprowadzenie pierwszych rozmów kwalifikacyjnych

WYMAGANIA:

  • znajomość programów Office, szczególnie programu Excel

  • bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych,

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min.B2/B1 (najlepiej potwierdzone certyfikatem),

  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań,

  • dobra organizacja pracy, punktualność i samodzielność.

  • mile widziany status studenta

  • znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • również akceptujemy osoby bez doświadczenia w zakresie rekrutacji

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na 1/2 etatu,

  • wynagrodzenie za pól etatu 2500,00 brutto plus premia za efektywność, dodatkowe bonusy za realizację zamówienia w określonym czasie,

  • przyjazne środowisko pracy, w którym dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem,

  • pakiet wdrożeniowy: przeszkolenie, wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników około 1 tygodnia,

  • darmową kawę

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 805607407