2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tulce
Dodane 27 maja 2024

Pracownik w dziale hodowli, rozrodu i marketingu

Lokalizacja

Tulce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu zwierząt oraz wspieranie działań związanych z rozwojem firmy.

Wymagania

wykształcenie wyższe: zootechnika, rolnictwo lub pokrewne, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, obsługa pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie w powierzone zadania, wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy, chęć do stałego uczenia się.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań. Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego. Pracę pełną wyzwań w zespole rynkowego lidera.

Lokalizacja

Tulce,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tulce
ID: 921185998