2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Psie Pole
Mirela Wojtyla
Dodane 24 kwietnia 2024

pracownik transportu wewnętrznego I premie + dodatek za sobotę

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Posiadasz prawo jazdy kat. B? Szukasz pracy?

Świetnie się składa!

Poszukujemy pracowników transportu wewnętrznego do fabryki B/S/H/. Miejsce pracy: Wrocław, ul. Żmigrodzka 143

Bezpłatny parking dla rowerów i samochodów. Możliwość dojazdu komunikacją miejską (tramwaje linii 1, 7, 15, autobusy linii 129, 104, 106, 121, 122, 144, 148)

Poznaj nas bliżej:

oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 30,50 zł brutto/h
  • atrakcyjny system premiowy do 825 zł brutto miesięcznie (do 4,91 zł brutto/h)
  • premia frekwencyjna 200 zł brutto
  • za pracę w sobotę dzień wolny lub 200% +150 zł brutto
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • pracę w systemie III zmianowym
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe) z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z B/S/H/
  • praca w dobrze skomunikowanej części Wrocławia Żmigrodzka 143
  • bogaty pakiet socjalny RANDSTAD PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach i inne)

zadania

  • transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu
  • obsługa wózka typu milk run (nie potrzeba uprawnień UDT)
  • prace porządkowe
  • udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia na magazynie lub produkcji (mile widziana praca z użyciem skanera, obsługa wózka jezdniowego)
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dbałości o jakość pracy oraz nastawienie na pracę zespołową

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 910728832