2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Oława
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik transportu wewnątrzzakładowego

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie, jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu The Greenbrier Company, wiodącego producenta wagonów towarowych w Ameryce Północnej, Europie i Ameryce Południowej. Należymy do Grupy Greenbrier Europe, która w Polsce ma ulokowane 3 zakłady produkcyjne w Świdnicy, Oławie i Tarnobrzegu.

Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie to firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji, naprawie, modernizacji i przeglądach okresowych taboru kolejowego.

Chcesz pracować w renomowanej firmie, gdzie podstawą sukcesu są dobrze wykształceni i zmotywowani pracownicy?

Jeśli tak, czeka na Ciebie stanowisko:

PRACOWNIK TRANSPORTU WEWNĄTRZZAKŁADOWGO

miejsce pracy: Oława

pracy w systemie : jednozmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·          obsługa przesuwni wagonowej – przemieszczanie wagonów towarowych pomiędzy halami (po dodatkowym szkoleniu)

·          obsługa wózka jezdniowego – przewożenie materiałów i detali do wyznaczonych miejsc;

NASZE WYMAGANIA:

·          uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego IIS

·          prawo jazdy kategorii B

·          uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego IIWJO;

·          przestrzeganie standardów pracy w obszarze bhp;

·          umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;

·          odpowiedzialność, dyspozycyjność

·          gotowość do pracy zmianowej

OFERUJEMY:

·          wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia

·          umowę o pracę

·          możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju

·          szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych

·          pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci)

·          premia roczna

·          grupowe ubezpieczenie

·          opieka medyczna Medicover

·          karta MultiSport

CZEKAMY NA CIEBIE!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisane klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych."

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 890806498