2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ząbkowice Śląskie
Dodane 23 maja 2024

Pracownik techniczny

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do Zespołu CONDITOR! Oferujemy pracę na stanowisku Pracownik Techniczny.

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Zakres obowiązków:

·         Montaż materiałów reklamowych

·         Zarządzanie i obsługa sklepu internetowego z gadżetami,

·         Zamówienie artykułów, pakowanie, obsługa administracyjna zamówień dla Klientów.

Wymagania:

·         Dobra organizacja pracy,

·         Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, skrupulatność, odpowiedzialność,

·         Prawo jazdy kat. B

·         Mile widziana znajomość programów graficznych.

Oferujemy:

·         Elastyczny model współpracy: umowę o pracę / umowę zlecenie / kontrakt B2B,

·         Samodzielne stanowisko pracy.

·         Dobrą atmosferę w miejscu pracy,

·         Wsparcie merytoryczne,

·         Wdrożenie przez doświadczonych pracowników,

·         Bogaty pakiet socjalny.

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie
ID: 920348144