2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Otwock
Dodane 13 maja 2024

Pracownik stacji paliw w Owtocku

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie obsługi Klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Główne obowiązki:

·        obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,

·        sprzedaż produktów i usług,

·        prace porządkowe,

·        obsługa kasy fiskalnej,

·        dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów.

Od kandydatów oczekujemy:

·        doświadczenia na podobnym stanowisku,

·        umiejętności pracy w zespole,

·        życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów,

·        zaangażowania i motywacji do pracy,

·        gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy.

Oferujemy:

·        elastyczny czas pracy,

·        zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin,

·        stabilne zatrudnienie i umowę o pracę.

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 918042001