2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdynia
  6. Prace magazynowe - Cisowa
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik sortowni

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Cisowa

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Do naszej rozwijającej się firmy z branży gastronomicznej poszukujemy osób do pracy na sortowni.

Praca od soboty do środy.

Zmiana dzienna start 9:00, (w soboty start 10:30), zmiana nocna start 19:00.

Czas pracy około 8 - 10h.

Miejsce pracy: Rumia

Obowiązki:

  • Pakowanie posiłków do siatek,

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy,

  • Obsługa skanera do kodów QR.

Wymagania:

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne – warunek konieczny,

  • Chęci do pracy,

  • Mile widziany status studenta/ucznia.

Oferujemy:

  • Pierwszy miesiąc umowa zlecenie,

  • Po miesiącu zatrudnienie na podstawie współpracy B2B (własna działalność),

  • Osoby ze statusem studenta/ucznia pozostają na umowie zlecenie,

  • Stawka (dla uczniów/studentów na zleceniu BRUTTO = NETTO),

    Zmiana dzienna – 255 brutto /dzień,

    Zmiana nocna - 275 brutto /noc,

  • Praca na pełen etat,

  • Program prywatnego ubezpieczenia grupowego na zdrowie i życie.

  • Zniżki na nasze produkty,

  • Możliwość zakupu karty Multi Sport.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Cisowa
ID: 910493168