2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Swarzędz
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik sklepu internetowego

Wynagrodzenie

4 250 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma działająca w branży e-commerce specjalizująca się w sprzedaży elektroniki samochodowej poszukuje pracownika do pracy w siedzibie firmy ul. Jasińskiej w Swarzędzu

Zakres obowiązków

·     przygotowywanie radii multimedialnych - samochodowych do wysyłki

·     kompletowanie zamówień

·     pakowanie zamówień

·     obsługa firm kurierskich

·     obsługa portalu Olx i Allegro

·     telefoniczny kontakt z klientem

·      wgrywanie oprogramowań systemowych do radii samochodowych (system adroid)

Wymagania

·      znajomość zagadnień elektroniki samochodowej (do przyuczenia)

·      sprawnego posługiwania się klawiaturą, przeglądarką internetową, edytorem tekstu

·       pracowitość i zaangażowanie w wykonywane zadania

·       szukamy osoby do zatrudnienia w długiej perspektywie czasowej

·       mile widziany status studenta

Oferujemy:

·      zatrudnienie na cały etat

·      praca od 7 do 15, od poniedziałku do piątku

·      niezbędne materiały związane ze stanowiskiem

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 901299761