2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kłodawa
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik serwisu naprawy pomp

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kłodawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KDK-Pak. Sp. z o.o.  poszukuje pracowników serwisu naprawy pomp, silników elektrycznych, sprężarek oraz innych urządzeń mechanicznych.

Podstawowy zakres obowiązków obejmuje:

  • wykonywanie napraw urządzeń mechanicznych tj: pomp, silników elektrycznych, sprężarek

  • komunikację z klientem,

  • współpracę z działem technicznym, działem serwisu i sprzedaży, .

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub wyższego

  • biegłej obsługi komputera: znajomości MS Office,

  • posiadania prawa jazdy kat.B,

  • umiejętności analitycznego myślenia oraz praktycznego rozwiązywania problemów technicznych,

  • doświadczenie zawodowe w zakresie mechaniki (będzie dodatkowym atutem),

  • chęci nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych,

  • komunikatywności niezbędnej w kontaktach z klientami,

  • umiejętności pracy w zespole oraz dyspozycyjności.

Firma oferuje: Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mailowy.

Lokalizacja

Kłodawa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kłodawa
ID: 912369170