2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Fabryczna
Dodane 22 maja 2024

Pracownik recepcji/pomoc techniczna

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej poszukuje na stanowisko pomoc techniczna/pracownik recepcji

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętności pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • zdolności manualne i zmysł techniczny,

  • umiejętność obsługi sprzętów elektronicznych (np. komputery, projektory, tablice multimedialne , kamery i inne),

  • dyspozycyjność – praca również w weekendy według grafiku,

  • chęci do pracy (pozostałych rzeczy nauczymy).

Zadania:

  • dyżury na recepcji (m.in. wydawanie kluczy)

  • dbanie o sprzęt znajdujący się na uczelni

  • zarządzanie salami wykładowymi

  • techniczna obsługa wykładów i przygotowanie sali (sprawdzenie poprawności działania sprzętu, sprawdzanie okablowania i otoczenia w sali)

  • okazjonalnie wsparcie przy pracach remontowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • praca w przyjaznej atmosferze

  • wraz ze stażem pracy oferujemy benefity i premie.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wrocławską Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej z siedzibą we Wrocławiu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko: pracownik recepcji/praca przy montażu filmów "

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 671430038