2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Szklarska Poręba
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Recepcji oraz Działu Rezerwacji w Blue Mountain Resort

Lokalizacja

Szklarska Poręba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle.

Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku.

Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Zatrudnimy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/Pracownik Działu Rezerwacji w Blue Mountain Resort

Miejsce pracy: Szklarska Poręba

Od kandydata oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej

  • zaangażowania

  • dyspozycyjności

  • miłej aparycji

    Znajomość języka obcego Praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa oraz rozliczanie Gości

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • ofertowanie oraz przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych

  • ścisła współpraca z innymi działami obiektu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość korzystania ze zniżek oraz benefitów pracowniczych w obiektach grupy Górskie Resorty

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem pod adres mailowy podany w ogłoszeniu z zawartą klauzurą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Operator Blue Mountain Resort w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Lokalizacja

Szklarska Poręba,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szklarska Poręba
ID: 811668184