2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Mateusz
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie

59 - 61 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy? Szukamy właśnie Ciebie! Mamy dla Ciebie pracę w Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705).

Praca na tym stanowisku jest bardzo wszechstronna. U klienta istnieje kilka działów, a jako nasz pracownik będziesz pracować w jednym z  nich.

W zakres obowiązków wchodzi m.in.:

  • Przyprawianie mięsa i sprawdzanie czy nie ma w nim metali,

  • Obsługiwanie i czyszczenie zgrzewarki próżniowej,

  • Pakowanie oraz przygotowywanie zamówień do wysyłki,

  • Przygotowywanie, krojenie i transportowanie różnych rodzajów mięsa

Praca rozpoczyna się między 05.00-08.00, zależnie od działu. Czas zakończenia jest elastyczny. Najczęściej są to zmiany 8-godzinne, ale dzień kończy się, gdy cała praca zostanie wykonana.

Dni robocze trwają od poniedziałku do piątku. Może zdarzyć się dodatkowa zmiana w sobotę.

Jesteś osobą, której szukamy, jeśli:

  • Jesteś sprawny fizycznie,

  • Jesteś gotowy do pracy w niższych temperaturach - ok. 7 stopni powyżej zera,

  • Jesteś w stanie podnieść od 5 do 8 kg i stać przez dłuższy czas,

  • Jesteś zainteresowany pracą produkcyjną i chcesz być częścią tego procesu,

  • Jesteś zmotywowany do pracy,

  • Jesteś gotów do pracy w nadgodzinach, jeżeli zajdzie taka potrzeba,

  • Jesteś w stanie komunikować się w języku angielskim (poziom B1)*,

  • Lubisz pracować w zespole, ale potrafisz również wykonywać obowiązki samodzielnie,

  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy

Nasz Klient oferuje:

  • Wielokulturowe miejsce pracy, z przyjaznym zespołem, który podchodzi do produkcji z sercem i pasją do jakości,

  • Różne możliwości szkoleniowe,

  • Dodatek podróżny przy odległości większej niż 10km,

  • Dodatek za pracę w chłodni w wysokości 0,07 € za godzinę,

  • Możliwość stałej umowy z klientem,

  • Roczną premia grudniowa

*Ze względu na konieczność znajomości j.angielskiego, w stopniu co najmniej komunikatywnym, prosimy o składanie CV w języku angielskim.

Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 895757043