2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Fabryczna
Dodane 01 maja 2024

Pracownik produkcji w okolicach Frankfurtu nad Menem lub Kolonii

Wynagrodzenie

9 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

JobWerke to spółka, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w Niemczech. Łączymy pracodawców z najlepszymi pracownikami.

Szukamy pracowników produkcji!

Jeśli chcesz szybko znaleźć pracę za granicą i w dodatku dobrze płatną to ta oferta jest dla Ciebie! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Miejsce pracy:  Okolice Frankfurtu nad Menem lub okolice Kolonii

Zadania:

·       Konserwacja, naprawa oraz serwisowanie kontenerów towarowych

WYMAGANIA:

·       Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

·       Doświadczenie w pracy z elektronarzędziami (wiertarki, wkrętarki, szlifierki itp.)

·  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

·       Stawka:14,30 EUR brutto/h

·       Miesięczne wynagrodzenie nawet do 2500 EUR brutto

·       Dodatek za znajomość języka angielskiego lub niemieckiego do 1,50 EUR brutto

·       Zapewniamy zakwaterowanie

·       Opieka Medyczna Luxmed

·       Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe

·       Oferujemy pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec

+ Premie:

·        100 EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy

·        150 EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU

·        125 EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

·        200 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgels)

·        Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza

Aplikuj i dołącz do JobWerke! Zadzwoń: 799 355 455

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 907977276