2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnów
Rekrutacja
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji — Tarnów (Lewil/Iglotex)

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Miejsce pracy: Tarnów

Ze względu na charakter pracy i normy BHP – zapraszamy tylko mężczyzn.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość maszyn i pomieszczeń produkcyjnych,

  • mycie środkami chemicznymi linii produkcyjnej w czasie mycia zakładu,

  • obsługa urządzeń oraz wykonywanie czynności produkcyjnych,

  • inne prace porządkowe.

Zapraszamy, jeśli:

  • masz wykształcenie min. zawodowe,

  • jesteś dyspozycyjny do pracy trzyzmianowej w systemie ciągłym czterobrygadowym,

  • posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub jesteś otwarty do jej wyrobienia,

  • jesteś gotowy do pracy w hałasie oraz w zmiennym mikroklimacie,

  • jesteś osobą sumienną, zdyscyplinowaną i lubiącą pracę w zespole.

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),

  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 830377243