2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Podstawowe obowiązki:

·        Wykonywanie zadań związanych z produkcją, zgodnie z instrukcjami i standardami firmy,

·        praca z maszynami produkcyjnymi oraz obsługa niezbędnego wyposażenia,

·        zapewnienie wysokiej jakości produktów poprzez skrupulatne przestrzeganie procedur i standardów jakościowych,

·        utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:

·        Chęć do pracy i zaangażowanie,

·        umiejętność pracy w zespole,

·        sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

·        mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, jednak nie jest to warunek konieczny,

·        gotowość do pracy od zaraz w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie,

·        przyjazną atmosferę w pracy,

·        możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności,

·        terminowe wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Udział w rekrutacji w ramach projektu "Kariera bez granic", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912149963