2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Dobrzykowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik pralni w Dobrzykowicach - ELASTYCZNY WYMIAR I GODZINY

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dobrzykowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK PRALNI – ELASTYCZNY WYMIAR I GODZINY PRACY

Firma zajmująca się wynajmem krótkoterminowym mieszkań we Wrocławiu oraz świadcząca usługi pralnicze szuka na PEŁNY ETAT pracownika na stanowisko PRACOWNIK PRALNI. Miejsce pracy - Dobrzykowice, ul. Brylantowa.

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać umiejętność samodzielnej organizacji i planowania pracy,

  • być osobą o pozytywnym nastawieniu do świata i ludzi,

  • mieć gotowość do nauki obsługi sprzętu pralniczego i magla,

  • być osobą niepalącą lub gotową do tego, aby nie palić w pracy.

Dodatkowe atuty:

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta osobowego,

  • doświadczenie w pracy ze sprzętem pralniczym i/lub maglem

Zakres obowiązków:

  • pranie i suszenie pościeli i ręczników oraz maglowanie pościeli,

  • utrzymanie porządku i czystości w pralni,

  • praca również w min. 3 soboty i niedziele w miesiącu oraz część świąt,

  • wymiar pracy elastyczny, do uzgodnienia, od 24h do 40h tygodniowo,

  • godziny pracy: w tygodniu od 12:00, w weekendy do uzgodnienia. Na życzenie pracownika, możliwa praca późnym popołudniem albo nocki.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości min. 30zł/h brutto,

  • samodzielne stanowisko pracy,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • wysokiej jakości narzędzia pracy,

  • 3 miesięczny okres próbny w oparciu o umowę-zlecenie z możliwością przejścia na inną formę zatrudnienia po pozytywnym przejściu okresu próbnego.

Zainteresowane osoby, prosimy o wysłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Dobrzykowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dobrzykowice
ID: 906690297