2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Krzyki
ADSYSTEM SP Z OO
Dodane 11 czerwca 2024

Pracownik/Pracowniczka magazynu

Wynagrodzenie

4 800 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja towarów na produkcję.

  • Kompletacja zamówień bezpośrednio z magazynu.

  • Przyjmowanie dostaw oraz wysyłka towaru.

  • Kontrola i rozmieszczanie towaru na magazynie.

  • Kontrola stanów magazynowych.

  • Utrzymywanie porządku na magazynie.

  • Praca zmianowa (7:00-15:00, 14:00-22:00)

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie.

  • Obsługa systemu komputerowego.

  • Uprawnienia do obsługi wózków UDT (dodatkowym atutem będzie kat. WJO I).

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Rzetelność, solidność, uczciwość i dokładność,

  • Wymagane prawo jazdy Kat-B.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca w polskiej firmie produkcyjno - reklamowej, która wyznacza trendy na świecie w swojej branży.

  • Nowoczesne biuro z pyszną kawą, produkcją i sprzedażą w jednym miejscu.

  • Parking samochodowy i rowerowy.

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego LUX MED z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej - po okresie próbnym.

  • Dofinansowanie do karty Multisport - po okresie próbnym.

  • Ciekawą pracę związaną z nowymi technologiami.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość nadgodzin oraz premii.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 919797551