2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
PLAY P4 Sp z oo
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik / Pracowniczka Logistyki (Magazyn)

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

 Twoje zadania:

  • Kompletacja wysyłek zgodnie ze specyfikacją zamówień

  • Załadunek i rozładunek transportów

  • Kontrola zgodności dostawcy i odbiorcy zgodnie z dokumentacją przewozową

  • Kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów

  • Transport wewnętrzny towarów w magazynie

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie min. średnie lub zawodowe

  • Lubisz pracę w zespole

  • Cechuje Cię odpowiedzialność, uczciwość i dyspozycyjność

  • Masz znajomość systemów klasy WMS, ERP będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Otrzymasz od nas:

  • Umowa o pracę

  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia

  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę

  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze

  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)

  • Dodatkowy benefit świąteczny

  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 912212687