2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
katarzyna
Dodane 12 czerwca 2024

pracownik ochrony (bez licencji) oraz osoba sprzątająca Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy jako osoba dozorująca Dworzec Autobusowy we Wrocławiu (bez licencji) oraz osób sprzątających.

Twoje zadania

  • Reagowanie na wszelkie potencjalne zagrożenia.

  • Pilnowanie terenu, robienie obchodów

*osoba sprzątająca-sprzątanie wyznaczonych pomieszczeń

Nasze oczekiwania:

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • chęci do pracy

  • dokładność

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • umowę zlecenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • pracę w przyjaznej atmosferze

PRAWDOPODOBNIE CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

NIE CZEKAJ I APLIKUJ!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Contact Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Contact Sp. z o.o., z siedzibą w Wędrzynie 12/4a, 69-211 Wędrzyn

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 908338581