2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Darek
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik obsługi śniadań Citi/Boutique Hotel's Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Do naszych obiektów zlokalizowanych na terenie Wrocławia poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: OBSŁUGA ŚNIADAŃ

Główne zadania:

• przyrządzanie oraz wydawanie ciepłych i zimnych posiłków śniadaniowych

• utrzymanie odpowiedniego standardu serwisu i jakości potraw

• kontrola stanów magazynowych, zamówień

• utrzymanie porządku w miejscu pracy

• samodzielne prowadzenie zmiany, umiejętność organizacji pracy zespołu

• sumienne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonym stanowiskiem

• zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie Gościom usług na najwyższym poziomie

• odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług dla gości

• współpraca z całym Zespołem i z Dyrekcją

Wymagania:

• dobra organizacja własnej pracy

• umiejętność pracy w zespole

• książeczka sanitarno-epidemiologiczna

• dyspozycyjność w weekendy

Szef Kuchni:

• chęć do pracy w hotelarstwie i gastronomii

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność

•dyspozycyjność, wysoka kultura osobista – pracujemy w Zespole i dla Gości,

którzy chcemy aby zawsze do nas wracali

Oferujemy:

• szkolenia wdrożeniowe

• stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę / umowa zlecenie

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość rozwoju i awansu

• elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Pamiętaj, aby dołączyć do wiadomości klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych – bez niej nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury! „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Fund of Immovables sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 676358404