2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szelejewo Drugie
Dodane 09 maja 2024

Pracownik obsługi gospodarczej Працівник господарського обслуговування

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szelejewo Drugie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Pracownik Obsługi Gospodarczej

Opis stanowiska: Poszukujemy energicznej osoby do pracy na stanowisku Pracownika Obsługi Gospodarczej, która będzie odpowiedzialna za różnorodne zadania związane z utrzymaniem porządku i funkcjonowaniem codziennym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się rozdawaniem posiłków, praniem oraz wykonywaniem drobnych prac gospodarczych w tym sprzątaniem.

Praca w Placówce Opiekuńczej nad osobami starszymi.

Godziny pracy od 7:00 do 15:00 lub od 11:00 - 19:00

Obowiązki:

  • Rozdawanie posiłków zgodnie z ustalonym harmonogramem.

  • Obsługa sprzętu kuchennego i utrzymanie porządku w obszarze gastronomicznym.

  • Prowadzenie prania, prasowanie i dbanie o czystość w obszarze pralni.

  • Realizacja drobnych prac gospodarczych związanych z utrzymaniem czystości i porządku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

  • Umiejętność organizacji pracy i samodzielności w wykonywaniu obowiązków.

  • Komunikatywność i pozytywne podejście do pracy.

  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Przyjazną atmosferę w zespole.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Lokalizacja

Szelejewo Drugie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szelejewo Drugie
ID: 889539725