2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Pracownik obsługi bramy wjazdowej

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków obejmuje między innymi:

  • Otwieranie i zamykanie szlabanów

  • Weryfikacja osób uprawnionych do bezpłatnego wjazdu (sprawdzanie przepustek)

  • Pobieranie opłat za wjazd zgodnie z cennikiem

  • Obsługa kasy fiskalnej, wydawanie paragonów

  • Godziny pracy: 6.00-14.00, 14.00-22.00

 Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • rzetelność, sumienność, zaangażowanie

 Oferujemy:

  • stabilne miejsce zatrudnienia

  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1,0 etatu

  • merytoryczne i praktyczne wsparcie kierownika

 Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o złożenie swoich dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) w Dziale Spraw Pracowniczych Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu, 51-612 Wrocław, al. I.J. Paderewskiego 35 (Hala Wielofunkcyjna, pok. 17) lub przesłanie na adres: kadry(at)awf.wroc.pl z dopiskiem „Pracownik obsługi bramy wjazdowej” do dnia 21.06.2024 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 920077768