2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Chartowo
HR AAA AUTO
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik myjni w salonie samochodowym - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu! Bądź częścią prestiżowej międzynarodowej firmy, która jest liderem rynku w sprzedaży samochodów używanych :)

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie pojazdów do sprzedaży;

  • czyszczenie i mycie samochodu wewnątrz oraz na zewnątrz;

  • współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu);

  • parkowanie pojazdów na placu oraz ich transport na krótkich dystansach;

  • realizacja drobnych napraw w biurze.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • dobrą atmosferę w zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego (częste awanse wewnętrzne);

  • pracę na dwie zmiany po 12 godzin (w godzinach 8-20);

  • 14/15 dni pracujących, w tym II weekendy w miesiącu;

  • pakiet prywatnej opieki medycznej;

  • kartę MultiSport;

  • możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).

Nasze wymagania:

  • czynne prawo jazdy kategorii B;

  • solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków;

  • gotowość do pracy fizycznej

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 774034987