2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Chartowo
Dodane 19 maja 2024

Pracownik myjni i car detailingu

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stanowistko: Pracownik myjni samochodowej / Specjalista ds. car detailing

Miejsce pracy : Poznań

Poszukujemy energicznej, odpowiedzialnej i zmotywowanej osoby do pracy w car detailingu oraz myjni samochodowej. Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji i lubisz dbać o detale, ta praca jest dla Ciebie ! Praca na tym stanowisku wymaga gotowości do ciężkiej pracy fizycznej i zaangażownia w wykonywane obowiązki. Należy być przygotowanym że godziny pracy mogą się wydłużyć.

Twój zakres obowiązków

Do głównych zadań pracownika należeć będzie:

  • mycie i sprzątanie aut

  • odbieranie i dostarczanie aut od klienta"door to door "

  • czyszczenie tapicerki

  • korekty lakieru

  • aplikacja powłok ceramicznych

  • czyszczenie wnętrz

  • aplikacja folii ochronnych ppf

  • mycia detailingowe

  • dbanie o najwyzszy standard usług i satysfakcje klienta

Zakres obowiązków będzie zależny od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

Nasze wymagania

Wymagamy:

  • - prawo jazdy kat.B minimum rok

  • - chęci rozwoju w tym kierunku

  • - dokładności i precyzji w tym dbałość o szczegóły

  • - zaangażowanie

  • - odpowiedzialność

  • - dobrej organizacji pracy

  • - utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

  • - kultury osobistej i umiejetność bezpośredniego kontaktu z klientem

  • - język angielski "może być podstawa"

  • - doświadczenie w auto detailingu będzie dodatkowym atutem ale nie jest to warunek konieczny.

    To oferujemy

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie [szukamy kogoś na dłużej]

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • - pracę w luznej przyjemnej atmosferze, możliwość obcowania z ciekawymi samochodami i projektami

  • - możliwość nauki od najlepszych w tej dziedzinie

  • - uczestnictwo w imprezach motoryzacyjnych w kraju

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną kosmetyką samochodową / auto detailingiem / customizacją aut. W swojej ofercie posadami miedzy innymi usługi : zabezpieczania lakieru powłokami oraz folią ppf, renowacje lakieru a także przyciemniania lamp czy malowania skórzanych elementów. Ze względu na ciągły rozwój firmy, poszukujemy kandydatów do współpracy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 919415865