2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Częstochowa
  6. Prace magazynowe - Dźbów
Kubara Sp. z o.o.
Dodane 30 maja 2024

Pracownik magazyny, Magazynier, UDT, Produkcja

Lokalizacja

Częstochowa, Dźbów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dobra Kaloria powstaje w rodzinnej firmie z Częstochowy, która istnieje na polskim rynku od 1993 roku. Dziś pracuje w niej już drugie pokolenie, a trzecie ochoczo włącza się w testowanie nowości!

Dzięki zgranej i zaangażowanej ekipie, osiągamy sukcesy, zdobywając coraz większe uznanie wśród klientów.

Jeśli szukasz miejsca pracy, które oferuje stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy oraz przyjazne środowisko, to Dobra Kaloria jest idealnym miejscem dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu, gdzie każdy pracownik ma możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie tworzenia produktów.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU

OFERUJEMY:

·        Umowę o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie na

umowę o pracę.

·        Rozwój? Jest dla nas najważniejszy! Cenimy sobie awanse wewnętrzne i rozwój

kompetencji naszych pracowników!

·        Benefity? Mamy to! Między innymi: finansowane ubezpieczenie grupowe,

współfinansowaną prywatna opieka medyczna, zniżkę na produkty.

·        Przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W Dobrej Kalorii najważniejsi są ludzie.

·        Czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        Przygotowywanie wysyłek produktów zgodnie z zamówieniem klienta i dokumentami

wysyłki.

·        Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych (wyrobów gotowych,

surowców) w systemie ze stanem rzeczywistym.

·        Kontrola przygotowanych palet z wyrobami gotowymi (ułożenie, ilość, jakość

kartonów, jakość palety, opis palet).

·        Bieżąca kontrola surowców i materiałów pod kątem terminu ważności oraz

ewentualnych uszkodzeń i zauważonych nieprawidłowości.

·        Kontrola ilości dostarczanego towaru i jego zgodności ze specyfikacją, dokumentem

przyjęcia oraz z zamówieniem.

·        Utrzymywanie czystości i porządku na terenie magazynu.

·        Obsługa wózka widłowego.

·        Właściwy załadunek oraz rozładunek towarów, zgodnie z ich specyfikacją oraz

przeznaczeniem.

·        Udział w inwentaryzacji.

NASZE WYMAGANIA:

·        Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

 ·        Znajomość procesów magazynowych – mile widziane doświadczenie w branży

spożywczej.

·        Mile widziana praktyczna znajomość procedur w branży spożywczej.

·        Znajomość stosowania w gospodarce magazynowej zasad FIFO/FEFO oraz

przestrzeganie zasad HACCP, GMP, GHP.

·        Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office, ERP/WMS.

·        Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych- mile widziane

·        Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

·        Odpowiedzialność.

·        Umiejętność pracy w zespole.

Dołącz do nas i wspólnie z nami buduj przyszłość Dobrej Kalorii!

#ZawszeDobra od 30 lat |

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Dźbów
ID: 918694048