2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Przechlewo
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu - Zakłady Mięsne

Lokalizacja

Przechlewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poczuj satysfakcję z pracy na lepsze jutro z Goodvalley! Goodvalley to wiodący producent żywności najwyższej jakości. W Goodvalley z pasją poświęcamy się tworzeniu nowych sposobów produkcji, chroniąc przy tym środowisko naturalne. Zbierane przez nas plony służą do produkcji naszych pasz wykorzystywanych w hodowli własnych świń, z których produkujemy nasze mięso. Obecnie zatrudniamy w Polsce ponad 1300 osób. Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą gwarantującą stabilne zatrudnienie. Nasze produkty dostarczamy zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny.

Masz dużo energii, pomysłów i wiesz jak efektywnie zarządzać swoim czasem - dołącz do nas !!!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Zadania:

* przyjmowanie do magazynu i wydawanie z magazynu na podstawie obowiązujących dowodów obrotu materiałowego,

* prowadzenie komputerowej ewidencji oraz kontrola faktycznego stanu magazynowego

* załadunek samochodów

Wymagania :

* mile widziana znajomość obsługi komputera

* dyspozycyjność

* uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

* Stabilne wynagrodzenie z możliwością awansu

* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

* Możliwość rozwoju zawodowego

* Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in.:

* Prywatna opieka medyczna,

* Paczki świąteczne,

* Gorące posiłki w miejscu pracy,

* Dofinansowanie do wypoczynku i do kolonii dla dzieci pracowników.

Jest możliwość zatrudnienia na niepełny etat i na umowę zlecenie

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Goodvalley sp. z o.o. oraz Goodvalley Agro S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Goodvalley sp. z o.o. oraz Goodvalley Agro S.A. z siedzibą w Przechlewie).

Jednocześnie informujemy, że:

• udzielenie zgody jest dobrowolne,

• w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody,

• dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,

• przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.

Lokalizacja

Przechlewo,

Pomorskie

Pomorskie, Przechlewo
ID: 915207651