2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Dodane 11 czerwca 2024

Pracownik magazynu - Zacisze S.A. Hurtownia Materiałów Budowlanych

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia Materiałów Budowlanych Zacisze S.A. z siedzibą w Warszawie, poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie

Główne zadania i obowiązki:

  • Przygotowywanie towaru zgodnie z zamówieniem.

  • Rozkładanie towaru na terenie magazynu w przypisane miejsca odkładcze.

  • Dbanie o czystość i porządek na terenie magazynu.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na ww. stanowisku w zbliżonej branży.

  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

  • Przyjazną atmosferę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacjamałpazacisze.com.pl wpisując w temacie Pracownik magazynu - Warszawa

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

 “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeżeli chcą Państwo aby CV było wykorzystane zarówno w procesie obecnej, jak i przyszłych rekrutacji proszę o zamieszczenie tekstu poniższej klauzuli.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Nie umieszczenie w dokumencie CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych przez kandydata będzie traktowana jako brak zgody na wzięcie udziału w rekrutacji.

Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez Zacisze S.A. ul. Krakowiaków 16, 02-255 Warszawa.

1. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Kodeksu pracy.

2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

3. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz przeniesienia. Pełna informacja o ochronie danych osobowych na podstawie RODO, w tym o wszystkich przysługujących kandydatowi prawach oraz sposobie ich realizacji, znajduje się na stronie www.zacisze.com.pl w zakładce : ochrona danych osobowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 834286973