2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Centrum
Aga Randstad
Dodane 23 maja 2024

pracownik magazynu z uprawnieniami UDT | od 5000 zł brutto + premie

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Amerykańska firma otwiera rekrutacje i zwiększa zatrudnienie na stanowisko magazynier z obsługą wózka widłowego z aktualnymi uprawnieniami UDT.

Jeśli szukasz pracy w przyjaznym środowisku na max 2 zmiany z wolnymi weekendami zapoznaj się z naszą ofertą i prześlij swoje CV. Obecnie szukamy 5 operatorów - więc nie czekaj.

Miejsce pracy: Szczecin (ul. Kablowa) - darmowy autobus

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca w systemie dwóch zmian poniedziałek-piątek 06:00-14:00, 14:00- 22:00

  • wynagrodzenie 5000 brutto + 10% premii

  • bonus premiowy za 100%  frekwencje 500 zł brutto

  • dojazd specjalnym autobusem pracowniczym

  • benefity: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

zadania

  • rozładunek i załadunek dostaw

  • przygotowanie towarów do wywozu – pakowanie, foliowanie, etykietowanie, realizacja

  • transport materiałów między wydziałami

  • kompletacja podzespołów do produkcji

  • przyjmowanie i wydawanie towaru

  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe - UDT

  • mile widziane doświadczenie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 917156563