2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Wilimowo
THALE
Dodane 03 maja 2024

Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe UDT

Lokalizacja

Wilimowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem, producent wyrobów do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej – właściciel marki Niczuk poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Olsztyn, Wilimowo 2

Praca w systemie dwuzmianowym.

Nr ref NG/05/2024

Twój zakres obowiązków

• załadunek i rozładunek towarów oraz kompletowanie zamówień dla klientów

• przyjmowanie i wydawanie towaru

• dbanie o powierzony sprzęt firmowy-urządzenia, maszyny

Nasze wymagania

• zaangażowanie i chęć do pracy

• uczciwość, odpowiedzialność

• dobra organizacja pracy oraz nastawienie na działanie

• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków akumulatorowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • transparentne warunki wynagrodzenia

  • zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika

  • możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji

  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: świadczenia świąteczne, nagrody roczne - 13stki, wczasy pod

    gruszą

  • dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru

  • transport pracowników do firmy THALE Sp. z o. o. Sp. k. z centrum Olsztyna, Morąga, Szałstr i Boguchwał

OŚWIADCZENIE

W celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji wymagane jest dołączenie następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, na stanowisko: Pracownik Magazynu w Dziale Magazynu. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Kandydatów zainteresowanych przyszłymi rekrutacjami prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez spółkę THALE Sp. z o. o. Sp. k. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się pod adresem: //zamocowania.niczuk.pl/page/175/O-nas/RODO-i-polityka-prywatno%C5%9Bci

Lokalizacja

Wilimowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Wilimowo
ID: 894888320