2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Tarnowo Podgórne
Olena
Dodane Dzisiaj o 12:24

Pracownik magazynu z udt kat II

Wynagrodzenie

5 250 - 7 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego klienta, lidera w produkcji części z tworzyw sztucznych, poszukujemy operatora maszyn, pracownika montażu

Wymagania:

  • Licencja kategorii UDT 2

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia

  • CV

Zakres obowiązków:

  • obsługa skanera,

  • przyjmowanie towarów do magazynu,

  • przygotowanie towarów do wysyłki,

  • załadunek i wystawianie dokumentów transportowych,

  • umiejętność równomiernego układania palet jedna na drugiej przy użyciu wózka widłowego.

Co oferujemy:

  • Od samego początku Umowa o Prace

  • Praca bez nocnych zmian

  • Dodatkowe płatności za pracę w soboty

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 912426098