2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Kwidzyn
Dodane 21 maja 2024

Pracownik magazynu wyrobów gotowych

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy:

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-ka sp.j. - Kwidzyn

Opis stanowiska:

Przygotowanie towaru do sprzedaży.

Oferujemy:

• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 50 lat,

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

• stałe i dobre zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania:

• dyspozycyjność

• łatwość nawiązywania kontaktów

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-ka sp.j. z siedziba w Kwidzynie przy ul. Żwirowej 2B. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że Administratorem danych jest ZPM Zielińscy z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Żwirowa 2b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszy.

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 919883591