2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Reguły
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - wydawnictwo Prószyński Media

Lokalizacja

Reguły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prószyński i S-ka to marka jednego z największych wydawnictw książkowych w Polsce. Dzięki nam co roku na księgarskie półki trafiają tytuły adresowane do ludzi o bardzo różnych zainteresowaniach, z praktycznie wszystkich grup wiekowych.

Poszukujemy osób do pracy w magazynie książek w Regułach (okolice pętli 191 i 207 w Ursusie). Praca fizyczna – kompletowanie paczek, pakowanie, przenoszenie.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Reguły, ul. Regulska

umowa zlecenia lub umowa o pracę

pełny etat

praca stacjonarna

praca od zaraz

Nasze wymagania

odpowiedzialność za powierzone zadania rzetelność i uczciwość

Twój zakres obowiązków

tworzenie dokumentów kompletowanie i pakowanie zamówień dbanie o powierzony sprzęt oraz ład i porządek na stanowisku pracy

Gwarantujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy stabilne zatrudnienie wynagrodzenie zawsze na czas pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

CV powinno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Prószyński Media sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-697) przy ul. Rzymowskiego 28. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Prószyński Media.

Lokalizacja

Reguły,

Mazowieckie

Mazowieckie, Reguły
ID: 905601276