2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Nowa Wieś Wrocławska
Dodane 08 maja 2024

Pracownik magazynu w firmie produkcyjnej/Magazynier

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Międzynarodowa firma Area Cooling Solutions Sp. z o.o. zajmująca się produkcją i sprzedażą urządzeń chłodniczych oraz komponentów do chłodnictwa i klimatyzacji poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik magazynu w firmie produkcyjnej

Miejsce: Nowa Wieś Wrocławska

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa produkcji w zakresie magazynowym

  • Przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru

  • Kompletacja wydań zgodnie ze zleceniami

  • Przygotowywanie wysyłek towaru

  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie

  • Obsługa programu magazynowego

  • Kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania

  • Doświadczenie w obsłudze wózka bocznego

  • Odpowiedzialność i rzetelność

  • Dyspozycyjność – gotowość pracy na dwie zmiany

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość programów magazynowych będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + premii po okresie próbnym

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznej spółce działającej na wymagającym rynku chłodniczym

  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych (karta Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne)

Zapraszamy do składania aplikacji wraz z informacją o oczekiwaniach finansowych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska
ID: 916862752