2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Śródmieście
Dodane 01 maja 2024

Pracownik magazynu- tygodniówki

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

MAGAZYNIERZY- RÓWNIEŻ BEZ DOŚWIADCZENIA! Wznawiamy rekrutację! Lider rynku kurierskiego potrzebuje zdeterminowanych osób do pracy na jednej z lokalizacji mieszczących się na terenie Trójmiasta!

Wszystkiego Cię nauczymy, nie potrzebujesz doświadczenia!

  • Główne obowiązki to:

  • rozładunek aut

  • przesortowanie przesyłek wedle dalszej trasy

  • załadunek paczek

  • przerzut paczek na taśmę i ściąganie ich z taśmy, odkładanie na pole odkładcze

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 29zł brutto/h + premia za obecność

  • zatrudnienie na początek na podstawie umowy zlecenie

  • pracę 5 razy w tygodniu w trybie nocnym (1:00-9:00)

  • wynagrodzenie w postaci TYGODNIÓWEK

  • premię frekwencyjną

  • obuwie pracownicze

  • darmowy bus pod magazyn z kilku przystanków na terenie całego miasta

  • wsparcie koordynatora od początku zatrudnienia

  • odpowiednie przeszkolenia stanowiskowe

  • możliwość podpisania umowy stacjonarnie lub online

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w trybie nocnym

  • sumienne podejście do pracy

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej- preferowani Panowie z racji charakteru pracy

Zapraszamy do kontaktu pod: 884 009 245

SMS: MAGAZYN

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 910511415