2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Rusocin
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - stabilna firma, umowa o pracę

Lokalizacja

Rusocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

North Coast to lider w zakresie dystrybucji wysokogatunkowych produktów spożywczych. Jesteśmy częścią dużej grupy (Grupa Lactalis) która odpowiada za produkcję serów President oraz Mozarelli Galbani.

W związku z dynamicznym wzrostem, długofalową strategią rozwoju

oraz dążąc do zapewnienia jak najlepszego serwisu dla naszych

klientów, obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Magazynowy

Twój zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień,

  • wydawanie wysyłek kierowcom,

  • pozostałe prace magazynowe.

Nasze wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe, aktualna książeczka zdrowia,

  • mile widziana znajomość programu WMS,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (5-13, 14-22)

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pakiet świadczeń socjalnych (premie i paczki świąteczne)

  • praca w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

Lokalizacja

Rusocin,

Pomorskie

Pomorskie, Rusocin
ID: 908898854