2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - praca dla kobiet i mężczyzn

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma ABAKUS Sp. z o.o. dostarcza produkty całej gamy oświetlenia samochodowego, układów termicznych, lusterek oraz elementów karoserii do aut każdej marki.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:  Pracownik Magazynu - praca dla kobiet i mężczyzn

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie zamówień z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych

  • Obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym

  • Kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

  • Pakowanie towaru

  • Konfekcjonowanie i etykietowanie towaru (drobne elementy)

  • Przygotowanie towaru do wysyłki

  • Doświadczenie w pracy w magazynie

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej (mile widziane)

  • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków

  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy

  • Punktualność, dokładność, dyspozycyjność

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Mile widziani pracownicy z uprawnieniami do obsługi wózka widłowego bocznego oraz z praktycznymi umiejętnościami pracy z wózkiem widłowym bocznym wysokiego składu

 Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6 - 14, 14 - 22)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie / umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji i zdobycia interesujących doświadczeń zawodowych

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Abakus Sp. z.o.o dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 828525392