2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Młyniska
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik magazynu poszukiwany

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym . W temacie e-maila prosimy o podanie nr ref.: PM11042024

Firma EMU jest jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej producentów i dostawców kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów i ogniw do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej, a także odnawialnych źródeł energii (OZE). Funkcjonujemy na polskim i środkowo-europejskim rynku od 1991r. Posiadamy w ofercie szeroką gamę wysokiej jakości ogniw, akumulatorów, pakietów bateryjnych i banków energii. Nasza oferta cieszy się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Aktualnie poszukujemy do pracy w Gdańsku osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce Pracy: Gdańsk

Nr referencyjny: PM11042024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-         Prace magazynowe związane z bezobsługowymi akumulatorami do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej (przyjmowanie i wydawanie towarów zgodnie z dokumentacją, przygotowanie akumulatorów do pomiarów, kompletacja towaru przed wysyłką itp.)

·         Bieżąca obsługa składowanych na magazynie akumulatorów (okresowa kontrola parametrów, itp.),

·         Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie,

·         Kontrola dokumentacji magazynowej.

WYMAGANIA:

 ·         Wykształcenie zawodowe lub średnie,

·         Uczciwość, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

-         Mile widziane: uprawnienia SEP kategorii E (E + D), uprawnienia do obsługi wózków widłowych, dyspozycyjność oraz doświadczenie w branży elektrycznej.

OFERUJEMY:

 ·         Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

·         Doskonałą atmosferę w miejscu pracy,

·         Ciekawe wyzwania zawodowe,

·         Pracę w  firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 911016999