2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Zduny
Dodane 27 maja 2024

Pracownik magazynu / pakowacz

Lokalizacja

Zduny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

X-Projekt TECH Sp. z o.o. działając pod marką SUPERKARTON i kontynuując działalność od 15 lat na rynku opakowań z tektury falistej jest stabilnym partnerem biznesowym, działając szybko i elastycznie. Dostarczamy codziennie opakowania dla wszelkich gałęzi przemysłu i handlu tradycyjnego jak i e-commerce, dzięki czemu zdobyliśmy wymagane doświadczenie w zakresie ich konstruowania oraz technologii produkcji.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko – Pracownik magazynu / pakowacz

Twój zakres obowiązków:

·        dbanie o porządek na terenie magazynu

·        pomoc przy załadunku i rozładunku

·        pakowanie palet z wyrobem gotowym – bandowanie / foliowanie

·        przygotowanie wyrobu gotowego do wysyłki

·        przygotowanie surowca do produkcji

·        pomoc przy pracach ogólno-magazynowych

Nasze wymagania:

·        punktualność, dokładność

·        uczciwość i rzetelność

·        umiejętność pracy w zespole zgodnie ze standardami panującymi w firmie

·        utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

·        uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych

Co oferujemy?

·        Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku stawiającej przede wszystkim na rozwój

·        Elastyczne podejście do formalizacji umowy

·        Stabilne, z góry ustalone zarobki

·        możliwość rozwoju i awansu

Benefity

·        imprezy integracyjne

·        dodatki świąteczne

·        Program Poleceń Pracowniczych

·        możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Zduny,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zduny
ID: 874458244